Statiegeldactie van start, lever lege blikjes en flesjes in

Foto: Bedrijfsfotografie Brabant
Vandaag is de statiegeldactie van start gegaan. Wethouder Ariane Zwarts en loco-jeugdburgemeester Maud deden de eerste flesjes en blikjes in de automaat. Ook inwoners wisten de automaat al te vinden. Ga je wandelen en kom je op straat of in de natuur blikjes en kleine plastic flesjes tegen? Raap ze op en lever ze in bij de statiegeldautomaat in het winkelcentrum De Laverije, Wilhelminaplein 30 in Rijen 9 (onder de roltrap). De actie loopt tot vrijdag 31 juli 10.00 uur.

De statiegeldbonnetjes kun je tot 31 augustus in leveren bij alle winkels in onze gemeente. Ga op pad en maak onze gemeente weer een stukje schoner! Samen gaan we de strijd aan tegen zwerfvuil!

Doe je mee aan onze actie? Maak dan een foto terwijl je onderweg bent. Stuur deze naar [email protected]
Elke week kiezen we een winnaar. De winnende foto publiceren we op Facebook en je maakt kans op een cadeaubon te besteden bij de plaatselijke winkeliers.

Reacties