Gemeente gaat controleren op Toeristenbelasting

Foto: Gemeente Gilze Rijen

De gemeente heft toeristenbelasting. Als u aan mensen die niet staan ingeschreven in onze gemeente tegen betaling verblijf biedt, moet u toeristenbelasting betalen. U moet dit verblijf ook aangeven bij de gemeente en een administratie daarvan bijhouden.

Onderzoek

Er loopt de komende maanden een onderzoek naar alle locaties waar mensen, tegen betaling kunnen overnachten. Dit kan zijn een hotel, pension, groepsaccommodatie, B&B, camping of een particuliere woning. Maar ook een Airbnb-bedrijf.

Van te voren geselecteerde bedrijven krijgen bezoek van iemand van de Adviesgroep Nederlandse Gemeenten (ANG). Zij gaan dit onderzoek voor de gemeente doen. Deze bedrijven krijgen van te voren een brief over het bezoek.

'

Reacties

article
6186
Gemeente gaat controleren op Toeristenbelasting
De gemeente heft toeristenbelasting. Als u aan mensen die niet staan ingeschreven in onze gemeente
https://gilze-en-rijen.nieuws.nl/nieuws/6186/gemeente-gaat-controleren-op-toeristenbelasting/
2018-11-30T13:38:27+02:00
https://cdn.nieuws.nl/media/sites/119/2018/11/30133806/Warande-.jpg
Gemeente, Nieuws